Preskočiť na obsah
TT – Forest SK

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

TT – Forest SK s.r.o.

Služby poskytované v lesníctve

Sídlo
Lodno
Od roku
2015
IČO
48 250 317

TT – Forest SK

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Lodno 212, 023 34 Lodno
Na trhu od
22. júla 2015
IČO
48 250 317
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 02.40)
Služby poskytované v lesníctve

Firma v číslach

11
rokov na trhu
2015
rok vzniku
9
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte TT – Forest SK

TT – Forest SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Lodno 212, 023 34 Lodno. Zapísaná je od 22. júla 2015 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet činnosti tvorí 9 položiek, napríklad poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve, pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
TT – Forest SK, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
48 250 317
DIČ
2120101984
Dátum vzniku
22. júla 2015
Sídlo
Lodno 212, 023 34 Lodno
Obchodný register
Okresný súd Žilina, oddiel Sro, vložka č. 64078/L
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 02.40)
Služby poskytované v lesníctve

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa TT – Forest SK zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prípravné práce k realizácií stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli TT – Forest SK, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Lodno 212, 023 34 Lodno.

Čím sa TT – Forest SK, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; pracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; maloobchod a veľkoobchod; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t….

Aké je IČO – TT – Forest SK, s.r.o.?

IČO je 48 250 317, DIČ 2120101984.

Kedy vznikla TT – Forest SK, s.r.o.?

Vznik: 22. júla 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Lodno 212 023 34 Lodno

Registrový súd: Okresný súd Žilina

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre TT – Forest SK, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese tt-forest-sk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.